Syyskausi 2017

Syyskausi 21.8. – 17.12.2017

Maanantai

16.00-17.00 Baletti 1 taso 2                                   Dany
17.00-18.00  Luistelijat kilpa 1                            Dany
18.00-18.45  Lastentanssi 5-6 v.                          Dany
18.45-19.30  Alkeisbaletti 7-9 v.                           Dany
19.30-20.45  Baletti 3                                             Dany
20.45-21.15  Varvastunti     2v.-                            Dany

Tiistai

16.00-17.00  Nykytanssi 7-9 v.                                  Kreeta
17.00-18.00  Nykytanssi 10-12 v.                               Kreeta
18.00-19.00  Akrobatia/Improvisatio                      Kreeta
19.00-20.00 Nykytanssi  13v-                                    Kreeta

Keskiviikko

10.00-10.45  Vauvan ja vanhemppi tunti                   Dany

15.45-16.45  Tanssitunti Norpat                                   Dany
16.45-18.00   Balett 2 taso2                                            Dany
18.00-18.30  Varvastunti 1 vuosi                                   Dany
18.30-19.30  Show jazz perus/jatko                              Dany

19.30-21.00 Baletti 4                                                        Dany

Torstai

16.30-17.30  Disco/show tanssi 7-9v.                         Sanna
17.30-18.00  Lastentanssi 3-4v.                                  Sanna
18.00-19.00  Disco/showtanssi 10-13v.                     Sanna
19.00-20.00  Show/jazztanssi  13v.-                          Sanna
20.00-21.00 Reggaeton                                                  Sanna

Perjantai 

16.00-17.00 Break dance 9-12v.                  Tino

17.00-18.00  Poijelle 6-8v. tanssitunti                     Tino
18.00-19.00  Break dance perus                                Tino

19.00-20.00  Commercial Dance                              Jonna

20.00-21.00  Twerkk tunti                                         Juliet

Sunnuntai

10.oo-11.00 Pilates                                                        Dany

11.00-12.00  Latino                                                       Dany
12.00-13.00  Flamenco                                                Dany

13.00-14.00  Repertuaari                                            Dany

15.00-17.30 Koulutusryhmä Minit harj. soolot, duot, ryhmä

17.30-19.00 Yhteiset harj.

19.00-20.00 Avalanche harj.