1st Step lopettaa Riihimäellä!

Tanssikoulu 1st Stepin toiminta Riihimäellä sulautuu Tanssistudio Dance Artin toimintaan elokuusta 2022 alkaen.

Osa 1st Stepin tunneista jatkuu samojen opettajien johdolla Dance Artin tiloissa Kauppakeskus Majakassa. Osalleilmoittautuneista suosittelemme Dance Artin lukujärjestyksen tunteja.

Päädyimme 1st Stepillä tähän ratkaisuun, sillä Riihimäellä on viime vuosina tarjonta lisääntynyt ja uusia harrastajia syntyy vuosi vuodelta vähemmän – yhdessä olemme vahvempia. Haluammetarjota teille mahdollisuuden jatkaa tanssia kanssamme jatkossakin, olette meille tärkeitä.

Sulautumisen myötä voimme tarjotateille yhä laadukkaampaa ja monipuolisempaa tanssinopetusta, näinmyös alueellinen tanssikenttä vahvistuu.

Ilmoittautuminen tanssitunneille tehdään osoitteessawww.danceart.fiMainitse ilmoittautuessa lisätietoihin 1STEP. Myönnämme alennusta 1st Stepinoppilaille.  Kaikki Dance Artinlukujärjestykseen keltaisella merkityttunnit ovat aloittelijoiden tunteja, hinta125,00e/syyskausi(norm.175,00-195,00€/h). Muille kuin keltaisille tunneille ilmoittautuville 1stepin oppilaille myönnämme kertaluonteisen tervetuliaisalennuksen 20 euroa.

Olette lämpimästi tervetulleita tanssimaan Dance Artille, nähdään tanssitunneilla!

Ystävällisin terveisin

Dany Reiner-Salonen ja Anna Salonen, Tanssikoulu 1st Step

Minni Arposuo, rehtori Tanssistudio Dance Art

HUOM! Forssassa Tanssikoulu 1st Stepin toiminta jatkuu Heikan ja Vieremän kouluilla!

HUOM! Tarjoamme edelleen Riihimäellä tilaustunteja, yksityisopetusta, ohjelmapalveluita jne. Kysy rohkeasti lisää!